Firma Unimont Plus powstała w 1997 roku.
Na początku działalności świadczyliśmy usługi montażowe jako autoryzowany przedstawiciel największego w Polsce producenta zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oferujemy swoje doświadczenie i wiedzę w profesjonalnym wykonaniu zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach.
Naszym celem jest dostarczenie Państwu specjalistycznych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo ludzi w obiektach budowlanych.
Oferujemy tylko wyroby budowlane dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, na podstawie Certyfikatów Zgodności ITB oraz Aprobat Technicznych ITB

Aby móc realizować dostawy drzwi specjalnych wykonanych w większości przypadków na indywidualne zamówienie należy łączyć założenia projektantów z obowiązującymi przepisami oraz wymaganiami inwestorów.
Firma UNIMONT PLUS posiada zespół ludzi, który bazując na olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie te elementy połączyć w jedną całość. Efektem tego jest doskonale przygotowana oferta, która wraz z kompetentnym doradztwem bezpośrednio na budowie, szczegółowym planowaniem dostaw, wysoką jakością produktów i profesjonalnym montażem tworzy bazę do realizowania nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

Wszyscy nasi dostawcy są sprawdzeni pod względem jakości i terminowości dostaw oraz spełniają nasze wysokie wymagania dotyczące udzielanych gwarancji na swoje produkty.
Nasze ekipy montażowe wykonują swoją pracę od ponad 10 lat i posiadają wszystkie wymagane szkolenia i autoryzacje. Ponadto są przeszkoleni w zakresie ochrony informacji niejawnych dzięki czemu mogą pracować na terenie jednostek wojskowych, aresztów, więzień, sądów i innych instytucji.
Oferowane wyroby budowlane są dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania zgodnie z obwiązującym Prawem Budowlanym, na podstawie Certyfikatów Zgodności ITB oraz Aprobat Technicznych ITB